Nietypowa atrakcja na wesele

Wesele, wesele i po weselu. Co zrobić, żeby zapewnić gościom weselnym niezapomnianych atrakcji? Opcji jest kilka. Od pokazów ognia po ekskluzywnych alkohol. Druga opcja jest kusząca, ale droga. Co zrobić, żeby obniżyć koszta? Odpowiedzią będzie mobilny bar. Co kryje się za tym terminem?

Co oznacza mobilny bar?

Jak sama nazwa wskazuje – bar. Miejsce, w którym my, jak i nasi goście, będą mogli zasmakować procentowych trunków. Mobilność gra w nazwie kluczowe znaczenie. Jest to mniejszych gabarytów bar, który możemy przetransportować w każdej miejsce, o każdej porze. Niewielkich rozmiarów bar posiada kółka służące do jego transportu. Bar posiadają odpowiednie schowki na alkohol i dodatkowe gabaryty. Jego zaletą jest pełna hydraulika i elektronika, dzięki którym działają krany itp.

Dlaczego to odpowiednia atrakcja na wesele?

Mobilny, przenoszący alkohol nie brzmi samo w sobie jak odpowiednia atrakcja na wesele? Dla mnie tak. Do tego pełna obsługa barmańska, którzy trikami zaimponują gościom weselnym. Warto dodać, że mobilny bar na wesele jest utrzymany we włoskim stylu. Styl atrakcyjny wizualnie. Nie znam lepszego rozwiązania, które na wejściu wbije gości w osłupienie.

Czy to drogie?

Zależy, co mamy na myśli przez termin „drogie”. Nie jest to rozwiązanie liczące kilka złotych, ale z całą pewnością bar, który jest tańszy od litrów wódki na sali. Cena mobilnego baru na wesele zależy czy decydujemy się na obsługę barmańską. Nie jest to obowiązkowa opcja. Warto mieć ją na uwadze, jeżeli zależy nam na profesjonalnej obsłudze. Osobiście cenię je. Problem z naszych głów, a zadowolenie gości na plecach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *