Czy mobilny par jest dobrym pomysłem na biznes?

Mała ciężarówka, gigantyczny motocykl lub rower z przyczepa – tak może wyglądać bar mobilny, który obsługuje imprezy plenerowe, wieczory panieńskie czy firmowe imprezy eventowe. Co warto wiedzieć o barach mobilnych?

Co to jest?

Bar mobilny to nic innego jak pojazd, który obsługuje imprezy. Im bardziej niespotykany, tym lepiej. Mobilnych barów jest bardzo dużo. Spotkamy;
– przyczepy,
– samochody,
– rowery z przyczepami.
Bardzo często spotykamy również mobilne bary wyglądające jak bufety, które są idealne do rozstawienie na salach bankietowych.

Gdzie postawić mobilny bar?
Bar mobilny sprawdzi się wszędzie tam, gdzie jest dużo ludzi. Latem jest to idealny sposób na sprzedaż kawy, lodów czy waty cukrowej w pobliżu placów zabaw, basenów czy parków rozrywki.

Mobilny bar jest również ciekawym rozwiązaniem na wesele. Nie tylko można tam serwować wytrawne drinki, ale również wygląda ciekawie i niebanalnie. Na pewno będzie stanowił ozdobę sali weselnej.

Jak promować firmę przy pomocy mobilnego baru?

Bar mobilny to również ciekawe rozwiązanie dla firm. Świetnie nadaje się na targi oraz imprezy branżowe, na których jest duża konkurencja i przyda się każdy sposób, by zwrócić na siebie uwagę gości.

Wypożyczenie baru mobilnego serwującego kawę to jeden z bardziej skutecznych sposobów na przyciągnięcie gości na targach. Dzięki temu można rozpocząć rozmowę, przedstawić firmę oraz produkt.

Mobilny bar ma bardzo wiele zastosowań. Jest to dobry pomysł na biznes, ale również świetna promocja dla firm, które chcą zwrócić na siebie uwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *